Irina Agibalova. Ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar, kilo kaybı

Irina Agibalova - eski popüler katılımcı şoku "Dom-2"... Projede aşkı aramadı, oradaki iki kızına yardım etti. Kadının gösteriye katılmadan önceki ve sonraki görünümü çok değişti. Birkaç plastik ameliyat geçirdi ve çok daha genç görünmeye başladı.

kısa özgeçmiş

Irina Agibalova, bugün sosyal ağlarında para kazanmaya devam eden TNT'deki bir derecelendirme şovunun eski bir katılımcısıdır.... Ünlü kadın 50 yaşına yaklaştı.

Irina Agibalova. Ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar, kilo kaybı

Irina, 1965 sonbaharında Kazakistan'ın küçük bir köyünde doğdu. Agibalova'nın annesinin Alman kökleri vardı ve asla popülerlik peşinde koşmadı. Gerçek yıldızın babası Rus ve UMS'nin başıydı. Ebeveynlerinin aksine, Irina her zaman şöhret hayal ediyordu. Doğru, bunu nasıl başaracağını hiç bilmiyordu.

Agibalova'nın da bir ablası var. Bugün annesiyle birlikte Altay Bölgesi'nde küçük bir kasabada yaşıyor ve şehir hastanesinde lider bir konuma sahip.

Kadın başkente ünlü bir akrabayla taşınmak istemedi ve genel olarak gazetecilerle mümkün olan her şekilde iletişimden kaçınıyor. Bir keresinde Galina agresif bir şekilde basından tüm ailesini rahat bırakmasını istedi.

Irina, 1981'de memleketindeki N. Ostrovsky adlı okuldan mezun oldu.... Sonra kendisi için öğretmenlik mesleğini seçti. "House-2" nin gelecekteki katılımcısı, pedagoji üniversitesine kolayca girdi. Çalışma için Semipalatinsk'e taşındı.Irina Agibalova. Ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar, kilo kaybı

Hala bir öğrenciyken, Irina gelecekteki kocasıyla tanıştı. Yuri Vasilievich askeri bir adamdı. Gençlerin tanıştığı yer askeri kasabadaydı. Zaten ilk görüşmeden 2 hafta sonra aşıklar sicil dairesine başvurdu.

Birkaç hafta sonra düğün gerçekleşti. Bugün Agibalova (kızlık soyadı Tarasenko) Yuri ile evlenme kararından şüphe etmediğini söylüyor. İlk görüşte aşk yaşadılar ve gençler düğünü ertelememeye karar verdiler.

Mezun olduktan sonra kadın yerel bir okulda çalışmaya başladı. Biyoloji öğretmeniydi ama işinden pek hoşlanmıyordu. Irina, kırsal kesimdeki çocuklara öğretmekten daha hırslı bir şey istiyordu.Irina Agibalova. Ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar, kilo kaybı

Düğünden bir yıl sonra Agibalov ailesinin ilk kızı doğdu. Olga en büyüğü oldu. Ve 4 yıl sonra, ikinci kızı Margarita ailede doğdu. Çift, genişletilmiş bir kompozisyonla Moskova bölgesindeki askeri bir şehre taşındı. Kızları onlarla her yere seyahat etti.

O sırada Irina artık çocuk istemediğini fark etti. Bu nedenle, kadın aktif olarak kariyer yapmaya karar verdi. Yeni ikamet ettiği yerde yerel bir okulda iş buldu. Burada, gelecekteki gerçeklik TV yıldızı hızla bir eğitim çalışması yönetmeni olmayı başardı.

Ancak aile tek bir yerde uzun süre kalmadı. Nedeni Yuri Vasilyevich'in askeri kariyeriydi. Bir yerden bir yere gönderildi. Temel olarak, aile Moskova bölgesi etrafında taşındı.

1999'da çift, tüm akrabaları için beklenmedik bir şekilde boşandı. Sonra Irina hemen yeniden evlendi. Hamilelikle sona eren bir ofis romantizmi olduğu ortaya çıktı. Yeni bir sevgili Agibalova'dan bir oğul doğurdu.Irina Agibalova. Ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar, kilo kaybı

Ancak bu evlilik mutlu değildi. Yeni boşanma nedeniyle kadın, oğlunun babasıyla bir daha görüşmemek için okulu bırakmak zorunda kaldı. Irina satışta kariyer yapmaya başladı. Büyük bir firma için demirli metal ticareti yaptı.

İlginç bir şekilde, boşanmadan 8 yıl sonra Agibalova, ilk kocası Yuri ile yeniden bağlantı kurmaya karar verdi.Adam bunca zaman sadakatsiz sevgilisini bekliyordu ve onu affetti. Daha sonra çift, Moskova bölgesindeki iki dairesini sattı, Pavlovsky Posad'da ortak bir ev satın aldı ve oraya taşındı.

Bu güne kadar çift birlikte yaşıyor. Yuri Vasilyevich, Irina'nın oğlunu ikinci evliliğinden bile evlat edindi. Artık adamın hem üvey babasının soyadı hem de soyadı var. Kendi babasıyla iletişim kurmuyor.Irina Agibalova. Ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar, kilo kaybı

Agibalova'nın her iki yetişkin kızı da uzun süredir evli ve kendi çocuklarını yetiştiriyor. Zaman zaman annelerini ve büyükannelerini ziyarete geliyorlar, tatillerini Moskova bölgesinde ziyaret etmekten ve geçirmekten mutluluk duyuyorlar. Her iki kızın da zaten 2 varisi var.

Başarılar

Irina Agibalova (operasyondan önce ve sonra farklı görünüyor) hiçbir zaman başarılı bir öğretmenlik kariyeri oluşturamadı. Kadına satış da verilmedi. Ancak istediğini başardı - Rusya'da ünlü olmayı başardı.

Bugün kadının Instagram'da 800 binden fazla abonesi var. Bu, çeşitli ürünlerin reklamından mükemmel para kazanmasını sağlar. Agibalova mutfak videoları çekiyor ve aboneleriyle iletişim kurmayı seviyor, onlara yeni görünüm değişiklikleri gösteriyor.Irina Agibalova. Ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar, kilo kaybı

Hayranlar, hala TNT kanalında bulunan skandal gerçeklik gösterisi "Dom-2" sayesinde Irina'nın varlığını öğrendi. 10 yıl önce ona bir kadın geldi. Ancak Agibalova çok daha erken yayında görünmeye başladı. Bunun nedeni, Irina Alexandrovna'nın en küçük kızının gösteriye katılmasıydı.

Rita, ilk "ev üyelerinden" biri oldu ve milyonlarca izleyicinin önünde aşk inşa etti. Kız, annesini gerçekten seven Andrey Cherkasov ile bir araya geldi. Ama sonunda başka bir üyeyle evlendi. Kız, Evgeny Kuzin ile uzun yaşamadı. Ancak tüm ülke düğünü ve ortak oğullarının doğumunu da izledi.

Küçük Mitya'nın gelişiyle Irina Alexandrovna gösteriye çok daha sık davet edilmeye başlandı. Ek olarak, gösterinin editörleri, sevilmeyen damadına ve diğer katılımcılara karşı cesurca konuşma yeteneği nedeniyle onu sevdi.Irina Agibalova. Ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar, kilo kaybı

Böylece kadın yavaş yavaş hem gösteri ekibi hem de seyirciler tarafından fark edilmeye başlandı. Gerçek bir gerçeği anlatan biri olduğunu kanıtladı ve ayrıca çabucak tüm katılımcılarla ortak bir dil buldu.

İlk torununun doğumundan birkaç ay sonra Irina Aleksandrovna, tam teşekküllü bir katılımcı olarak TV projesine geldi. 2010 baharında oldu. Kadın, annelik izninden çevre dışında dönen kızının ailesiyle birlikte gösteriye çıktı.

Agibalova Sr.'nin Polyana'daki varlığı kızı tarafından soruldu... Rita, sürekli yardım ve desteğe ihtiyacı olduğunu belirtti. Genç anne, yeni doğmuş bebekle baş edemeyeceğinden çok endişeliydi. Irina Alexandrovna'nın televizyon kariyeri böyle başladı.Irina Agibalova. Ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar, kilo kaybı

Kadın yavaş yavaş çocuklara yardım etmekten uzaklaştı ve televizyon projesinin hayatına aktif olarak katılmaya başladı. En büyük kızı da gösteriye geldi. Irina'nın sette yaşaması ve kocasının ayrı yaşaması ilginç. Sonunda popülerlik kazanan ve ondan zevk alan karısını sabırla bekledi.

Agibalova'nın iki kızı da projeden ayrıldığında, o da ayrılmak zorunda kaldı. Irina bir ilişki kurmadığından, yalnızca aileye yardım ettiğinden, gösteride yapacak başka bir şeyi yoktu. Kadın birkaç kez geri dönmeye çalıştı ve yakıcı fikirlerle ilgisini uyandırmaya çalıştı. Ama gösteriye asla geri çağrılmadı.

Yukarıda belirtildiği gibi, bugün Irina Aleksandrovna popüler bir kişi olmaya devam ediyor - birkaç yüz bin abone hayatını sosyal ağlarda takip ediyor. Kadın ailesi, kilo kaybı, gençleşme ve kozmetik hakkında blog yazıyor. Ayrıca yemek pişirme konusunu gündeme getirmeyi seviyor, sadece kızlarının ve torunlarının fotoğraflarını gösteriyor.

İlginç gerçekler

Hayranlar kesinlikle Irina'nın kendisi ve hayatı hakkında olağandışı gerçeklerle ilgilenecekler:

  1. Agibalova, kocasının tek aşkı oldu. İhanete rağmen, kocası onu birkaç yıl bekledi ve affetmeye hazırdı, hemen geri kabul etti.
  2. Irina yemek yapmayı sever, ancak sık sık katı bir diyet uyguladığı için pratikte kendi yemeğini yemiyor.Bir kadın fazla kilo almaktan ve çekiciliğini kaybetmekten korkar.
  3. Irina Alexandrovna, en küçük kızının boşanmasını etkiledi. Ama şimdi Rita yeni bir ikinci evliliğinden mutludur. Agibalov ailesi pratikte Evgeny Kuzin ile iletişim kurmuyor.
  4. Akrabalar kadını talk show'a katıldığı için kınadı. Irina'nın TV ekranında ilk görünmesinden sonra, bazı aile üyeleri onunla iletişim kurmayı bıraktı.

Plastikten önce görünüm

Irina Agibalova ameliyattan önce ve sonra aynada kendine hayran kaldı. Ama yine de kendi görünüşüyle ​​ilgili şikayetleri vardı.Irina Agibalova. Ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar, kilo kaybı

Her şeyden önce kadın kendi figüründen memnun değildi.... Irina Alexandrovna bir diyete uymayı çok zor buldu ve sporu hiç sevmedi. Bu nedenle kilosu bazen 106 kg'a ulaştı. Doğum yaptıktan sonra vücutta da gözle görülür çatlaklar vardı. Kadın, ellerinin iç yüzeyindeki derinin durumundan daha da utanıyordu.

Agibalova ayrıca göğüslerini değiştirmeyi hayal etti. Ancak kadın, meme bezlerini büyütmek istemedi, aksine onları azaltmak istedi. İki kızını uzun süre besledikten ve periyodik olarak kilo alıp ardından kilo verdikten sonra göğüsleri sarktı ve dizinin yeni yıldızının gözlerini memnun etmedi.

Irina'nın yüksekliği 167 cm. 90-100 kg'ın onunla çok hantal görünmesi şaşırtıcı değil. O dönemlerde Agibalova, yoğun kumaştan yapılmış bol koyu renkli giysiler giymeyi tercih etti. Dar elbiseler veya pantolonlara parası yetmezdi.Irina Agibalova. Ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar, kilo kaybı

Projeye katılmadan önce, Irina Alexandrovna pratik olarak yüz cilt bakımına zaman ve ilgi göstermedi.... Bu nedenle 47 yaşına geldiğinde bu alanda birçok sorunu vardı. Örneğin yüzün ovalliği önemli ölçüde değişmiş, yanaklar sarkmış, farklı alanlarda çok sayıda kırışıklık ortaya çıkmıştır. Aynı zamanda, Irina yaşında hala parlak ve çekici görünüyordu.

Estetik Cerrahi

Irina Agibalova ameliyattan önce ve sonra her zaman plastik cerrahiye karşı olmadığını belirtti. Projede eksiklikleri düzeltme fırsatı bulduğunda, kadın bunu memnuniyetle kabul etti.Irina Agibalova. Ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar, kilo kaybı

Irina Alexandrovna yapmaya karar verdi:

  • yüz germe, kaş, alın germe;
  • kaldırma;
  • boyun plastiği;
  • mide küçültme;
  • kol germe;
  • meme bezlerinin azaltılması.

Gösterinin yıldızı 47 yaşında ilk büyük yüz ameliyatı gerçekleştirildi. Görünüşüyle ​​ünlü bir Moskova kliniğinden uzmanlar ilgilendi.Irina Agibalova. Ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar, kilo kaybı

Yapılan tüm prosedürler aşağıdaki tabloda bulunabilir:

ProsedürÖzellikleri:
Yüz germeBu prosedür, kontur ve yüz özelliklerini geri yüklemenizi sağlar. Aynı zamanda sonuç 12-15 yıl korunabilir.
Alın ve kaş kaldırmaAlın kırışıklıklarını, göz kapaklarının sarkmasını ve kaşları yok eder.
KaldırmaIrina Aleksandrovna, cildin göz çevresindeki ve elmacık kemiklerindeki durumunu iyileştirmek için yüzün orta bölgesini tedavi etti.
Boyun plastikBu karmaşık bir işlemdir, ancak boyun kıvrımlarını tamamen eski haline getirmenize izin verir.

Irina Agibalova. Ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar, kilo kaybıTüm işlemler yapıldığında, skandallı TV şovuna katılan kişi çok üzüldü. Operasyonlardan biri başarısız oldu ve Irina'nın yüzü asimetrik görünmeye başladı. Uzun süre böyle bir sonucu düzeltmek zorunda kaldı. İyileşmesi birkaç ay sürdü.

Agibalova vücudunu düzeltmeye başladığında, iyi huylu bir tümörü olduğu ortaya çıktı. Bu nedenle kadının önce bu sorunu çözmesi gerekiyordu.

Bundan sonra, midede 30 kg kilo kaybına neden olan bir azalmayı kabul etti. Özel kozmetik prosedürler cildin elastikiyetini geri kazanmaya yardımcı oldu. Irina ayrıca göğüslerini küçülttü. Ve ayrıca ellerin iç yüzeyini de düzeltti. Şimdi pürüzsüz güzel bir cilt var.

Plastikten sonra görünüm

Irina Agibalova, operasyondan önce ve sonra halka açık bir şekilde ortaya çıktı... Ancak tüm değişikliklerden sonra bunu çok daha isteyerek yapmaya başladı. Bugün bir kadın yaşından çok daha genç görünüyor. Ağırlığı 65 ile 72 kg arasında değişmektedir. TV şovu yıldızının yüzünde ve boynunda kırışıklıklar yok, bu yüzden cesurca çeşitli kozmetiklerin reklamını yapıyor.Irina Agibalova. Ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar, kilo kaybı

İlginç bir şekilde, tüm operasyonlardan sonra Irina da dudaklarının şeklini değiştirmeye karar verdi.Kadının yüzünün bu kısmı biraz düzeltilmiş ve büyütülmüştür.

Güzellik sırları

Irina Agibalova kendine bakmaya çok zaman ayırıyor... Operasyondan önce sadece minimum düzeyde kozmetik kullanıyorsa, o zaman değişikliklerden sonra tam anlamıyla güzellik salonlarında düzenli hale geldi.

Günümüzde bir kadın düzenli olarak profesyonel yüz maskeleri yapıyor, yüksek kaliteli cilt temizliği yapıyor. Tüm ameliyatlardan sonra durumunu izleyen en sevdiği plastik cerrahı her zaman düzenli olarak ziyaret eder.Irina Agibalova. Ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar, kilo kaybı

Sıkı bir diyet, Irina Alexandrovna'nın figürünü korumasına yardımcı olur... En sevdiği yüksek kalorili tehlikeleri yemiyor, ancak öğle ve akşam yemeklerinde sebzeleri ve buharda pişirilmiş kümes hayvanlarını seçmeye çalışıyor. Ek olarak, Agibalova düzenli olarak selülit önleyici masaja katılır ve banyodaki bakım prosedürlerini sever.

Irina Agibalova, operasyondan önce ve sonra, başkalarının dikkatini parlak görünümüne çekebilirdi. Bugün hayranlar, bir kadının nasıl göründüğüne sonsuz bir şekilde hayran kalıyor. 55 yıl vermek gerçekten imkansız.

Irina Agibalova hakkında video

Irina Agibalova, mide bandajından önce röportaj:

Makaleyi değerlendirin
Kadınlar için kozmetik ve plastik cerrahi. Görünümün düzeltilmesi.Figürü ve yüzü iyileştirmenin yolları, yöntemleri, prosedürleri
Yorum ekle

Yüz

Bacaklar

Saç