Natalia Podolskaya. Rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşam

Natalia Podolskaya - Rus şov dünyasının yıldızı, yetenekli bir şarkıcı, Eurovision katılımcısı ve parlak kişisel yaşamıyla en az hitleriyle ünlü olan Star Factory mezunu. Rus sahnesinin metrelerinden birinin karısı olan kızıl saçlı güzel, parlak bir görünüme ve güzel bir sese sahip olduğu gibi, birçok soru arasından hem kişisel hayatının hem de güzellik sırlarının sırlarını ortaya koyduğu ve hatta burun estetiği öncesi ve sonrası çekilmiş fotoğrafları hayranlarıyla paylaştığı röportajları memnuniyetle veriyor ...

Kısa biyografi ve kişisel yaşam

Natalia Podolskaya (makalede burun estetiği öncesi ve sonrası fotoğraf verilmiştir) Mayıs 1982 sonunda Mogilev'de bir avukat ailesinde ve sergi salonunun başında doğdu. Şarkıcının ikiz kardeşi Julianna var.Natalia Podolskaya. Rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşam

Gelecekteki yıldızın ebeveynleri evliliği kurtaramadı ve babası kısa süre sonra ikinci kez evlendi ve bir oğlu Andrey oldu.

Çocukluğundan beri, şarkılara ve çeşitli sanata yönelen Natalya, 9 yaşından itibaren müzik kulübü "Rainbow" un öğrencisi oldu ve Mogilev Şarkı ve Koreografi Enstitüsü'nde bulunan Studio W'ye girdiğinde genç sanatçılar için çeşitli şarkı yarışmalarının galibi olarak tanındı.

Kızlarının bariz başarılarına rağmen, ebeveynler Natalya'ya Belarus Hukuk Enstitüsü'ne kabul edilmesinde ısrar ederek ciddi bir meslek vermeye karar verdiler, ancak üniversiteden onur derecesiyle mezun olduktan sonra, kız hala Moskova'ya taşındı ve burada Moskova Çağdaş Sanat Enstitüsü'nde Tamara Mansurova'nın vokal bölümüne girdi.Natalia Podolskaya. Rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşam

Öğrencisinin iyi verilerini fark eden öğretmen, Natalya'ya gelecekteki kariyerinde yardımcı oldu ve aynı zamanda "Slavianski Bazaar" ve "Universetalent Prague 2002" festivallerinde görünmesine katkıda bulundu. Podolskaya ikincisinden "En iyi sanatçı" ve "En iyi şarkı" diplomalarını aldı.

2004 yılında şarkıcı, Belarus adına Eurovision seçiminde yer aldı ve ardından beşinci Yıldız Fabrikasına gitti.... Natalya, projeye katılırken Viktor Drobysh'in sözleriyle yazdığı "Late" adlı videoyu ve ardından 13 besteden oluşan aynı isimli albümü yayınladı.

"Yıldız Fabrikası" nda 3. olan Natalia, bu kez Rusya'dan Eurovision'a ulaşmaya çalıştı ve ardından 15. sırada yer alan uluslararası yarışmada "Kimse Kimseye Zarar Vermedi" kompozisyonunu sundu.Natalia Podolskaya. Rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşam

Başarısızlıktan sonra Natalia "Bir" adlı videoyu yayınladı ve ardından "Burnt out", "Turn off the light" ve "From Earth to Heaven" şarkılarıyla Rusya turuna çıktı.

Vladimir Presnyakov ile çıkmaya başlayan Natalya, "Robot Çocuk" ve "Tam Temas: 90'ların Yıldızlarına Karşı Gelecek Nesil" filmlerinde yer aldı ve ardından "Bir" ve "Duvar" şarkılarını seslendirdi.

Şarkıcı, 2007 yılında "New Wave", "Luzhniki" ve "Babi Revolt" projelerinde yer aldığı "My Man" ve "Freedom" kliplerini yayınladı ve ardından "The Firebird" ile rotasyona girdi " Rus Radyosu ”ve diğer radyo istasyonları.

2008'de Natalya sivil bir Rusya Federasyonu oldu ve ardından Angelica Varum ve Leonid Agutin ile birlikte "Yılın Şarkısı" ödülüne layık görülen "Sizinkinin bir parçası olun" adlı videoda yer aldı. Şarkıcı 2010'da yine New Wave'de sahne aldı, ancak The Day Has Faded Again ve 2011'de Star Factory: Return'de yer aldı.Natalia Podolskaya. Rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşam

Sonraki yıllarda, şarkıcı, hayranlarını düzenli olarak yeni bestelerle memnun etti;

 • "Yağmur";
 • "Aşk için bir umut";
 • "Kış";
 • "Sezgi".
 • "Bırak Konuşsunlar";
 • "Yeni Dünya"

2014 yılında Podolskaya "Just the same" üyesi oldu ve ardından "Gerçek aşk" ve "Her şeyi hatırlıyorum" bestelerini yayınladı. Sonraki yıllarda Natalia'nın şarkı koleksiyonu, kocasıyla birlikte yayınlanan "Annemi kandırmayacağım", "Dünyalı", "Kayıp", "Phoenix" ve "Boy" ile yenilendi.

Natalia'nın ilk yüksek profilli romanı, Igor Kaminsky ile olan ilişkisiydi.... Aşıkların medeni evlilikleri yaklaşık 5 yıl sürdü ve şarkıcı kariyerinin oluşumuna ve gelişmesine katkıda bulundu.Natalia Podolskaya. Rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşam

2005 yılında, ayrıldıktan sonra, yüksek bir skandal eşliğinde "Büyük Yarış" a katılan Natalia, Vladimir Presnyakov ile tanıştı. Arkadaşlıkla başlayan ilişki yavaş yavaş aşka, sonra birlikte hayata dönüştü. Natalia'ya göre, Presnyakov'u gördüğünde, bu özel adamın kocası olacağını hemen anladı ve hemen onunla oturdu.

Vladimir kızdan da etkilendi, ancak evli olduğu için gençlerin sadece arkadaş kalması gerekiyordu. İlk buluşmadan altı ay sonra Vladimir ve Natalya birlikte yaşamaya başladılar ve 2010'da çift önce bir ilişki kurdu ve ardından bir kilisede evlendi.

Natalia Podolskaya. Rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşam
Natalia Podolskaya'nın ailesi ile birlikte fotoğrafı

5 yıl sonra, Vladimir ve Natalya, kelimenin tam anlamıyla "günahkar bir yaşam için Tanrı'ya yalvardıkları" küçük Artyom'un mutlu ebeveynleri oldular. Çift uzun süre bir çocuğun hayalini kurdu ve sonunda uzun zamandır beklenen mucize gerçekleşti. Onlarla birlikte torunlarının doğumu Vladimir'in ebeveynleri tarafından kutlandı.

2020'de çift, Natalia'nın yeni hamileliğini duyurdu ve Ekim ayında şarkıcı küçük Ivan'ı doğurdu.

Görünüm ve kişisel yaşam

Natalia Podolskaya (rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraf, Instagram'da yayınlanan ve operasyonun sonuçlarını hayranlarıyla açıkça paylaştığı) yerli şov dünyasının yıldızları arasında sadece kusursuz tadı ile değil, aynı zamanda kesinlikle herkeste parlamasına izin veren model dış verileri ile de öne çıkıyor. en utanmaz ve parlak kıyafet.Natalia Podolskaya. Rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşam

Şekil parametreleri:

Büyüme174 santimetre
Ağırlık56 kilo
Göğüs-bel-kalça81-61-84
Büst boyutu80V
Meme büyüklüğü2
Giyim boyutu42-44
Ayakkabı numarası39
Saç rengiKızıl saçlı
Göz rengiKahverengi
Görünüm türüAvrupalı
MilliyetBelarusça

Plastik

Natalia Podolskaya (rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, şarkıcının radikal dönüşümünü açıkça gösteriyor), diğer pop yıldızlarının aksine, estetik ameliyatının sırrını oluşturmuyor.Natalia Podolskaya. Rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşam

"Bariz şeyleri" saklamaya gerek olmadığını düşünen şarkıcı, plastik cerrahların hizmetlerine iki kez başvurduğunu söyledi:

 1. İlk kez, Natalya 2008'de plastik cerrahi geçirdi ve estetik etkiye ek olarak, operasyonun yıldızın, şarkı söyleme kariyerine büyük ölçüde müdahale eden solunum problemlerine neden olan sapmış bir burun septumunu düzeltmesine yardımcı olması gerekiyordu. Operasyon başarılı oldu, ancak Podolskaya elde edilen sonuçtan memnun değildi.
 2. Şarkıcı 27 yaşında ikinci ameliyata karar vererek ilk kez kavisli septumunun tamamen düzeltilemediğini açıkladı.

Şarkıcının yeni burnu bir öncekinden çok daha düzgün görünüyor, daralmış bir sırtı ve düzgün bir kıvrılmış ucu var ve ayrıca yıldızın özgürce nefes almasını engellemez.

38 yaşında, şarkıcı, plastik cerrahların kızlara bir rüya görünümü verebilecek bir tür sihirbaz olduğunu açıkça ilan etti ve operasyondan sonra, eski kompleksten kurtulmayı mümkün kılan güven eksikliğini kazandı.Natalia Podolskaya. Rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşam

Podolskaya röportajlarında estetik ameliyatın görünüşlerinin nüanslarından memnun olmayan kızlar için gerçek bir kurtuluş olduğunu ve kusurları düzeltmeyi göze alabileceklerinin zaten çok iyi olduğunu vurguladı.

Plastikten sonra görünüm

Natalia Podolskaya'nın rinoplasti öncesi ve sonrası çekilen fotoğrafları, görünüşünü düzeltmenin sadece şarkıcının görünümünü bozmadığını, tam tersine zarafetini eklediğini kanıtladı.Natalia Podolskaya. Rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşam

Yıldızın hayranları, şarkıcının nefes alma problemleri nedeniyle değil, kendi görünümünü iyileştirmek için plastik cerrahiye karar verdiğinden emin. Estetik ameliyattan sonra yıldız da saç rengini değiştirdi, fitness için içeri girdi ve şeklini sıkılaştırdıkocası için en seksi görünmeyi hedefliyor.

Güzellik sırları

Natalia Podolskaya (şarkıcı tarafından çekilen rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, herkesin görünüşteki kusurları düzeltme yeteneği hakkında görsel bir yardım görevi görüyor) çocukluğundan beri yüzüne bakmaya alışmıştı ve katı babası sayesinde uzun süre makyaj yapmadan, sadece doğal güzelliğe güvenmeye alıştı.

Cilt bakımı

Şarkıcı, yüz bakımındaki en önemli şeyin sabah ve akşam iyice yıkamak olduğundan emin. Natalia, bu işlemi bir jel ve tonikle yapar ve ardından cilde nemlendirici bir jel ve göz çevresine bir ürün uygular. Podolskaya, güzelliğine yalnızca dermatologlar tarafından test edilen kozmetiklerle güvenmeyi tercih ederek, herhangi bir halk ilacı kullanmaz.Natalia Podolskaya. Rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşam

Natalya, çocukluğundan beri makyajı kötüye kullanmamaya çalışıyor, normal zamanlarda kendisini sadece pudra ve az miktarda maskara ile sınırlıyor. Çalışma sırasında yüze çok miktarda makyaj yapılması gerekiyorsa, şarkıcı, kozmetik bolluğundan tahriş olmuş cildi onarmaya yardımcı olan pantenol içeren bir krem ​​satın almalıdır.

Şarkıcı rahatlatıcı tam vücut masajına bayılır ve bunu düzenli olarak yapmaya çalışır, sözler olmadan oryantal müzik dinleyerek rahatlar. Klasik müzik başyapıtlarına periyodik olarak şarkı söylemeye başlayan Natalia'nın sevdiği kozmetolojik prosedürlerin bu tür müzikal eşliğidir.

Masaj, Podolskaya'nın sadece rahatlamasına değil, aynı zamanda cilt tonunu geri kazanmasına ve selülitle etkili bir şekilde savaşmasına yardımcı olur. Buna ek olarak, şarkıcı kozmetik bakımına mutlaka çeşitli profesyonel temizlik, peeling ve kese ile hyaluronik asit ve kollajen içeren maskeleri dahil eder.Natalia Podolskaya. Rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşam

Podolskaya her altı ayda bir mezoterapi ve biyorevitalizasyon, dokuların yenilenmesi ve cilt yorgunluğu ve yaşa bağlı değişikliklerle mücadele için enjeksiyon kursları veriyor, ancak şimdilik Botoks'tan vazgeçmeye çalışıyor. Şarkıcı, ıslak, kaygan, iğrenç ve tamamen işe yaramaz olduğuna inandığı için çeşitli sargılardan hoşlanmaz.

Gıda

Şarkıcıya göre, onun için iyi bir spor, kocası ve oğlu için günlük yemek yapmaktır - çok minnettar yiyiciler. Natalia'ya gelince, kendini yiyecekle sınırlamayı tercih ediyor, çünkü kamera en ideal figüre bile her zaman birkaç kilo daha ekliyor.

Podolskaya yemek yemeyi çok seviyor, ancak zayıf bir figür uğruna kendini tatlıları, hamur işlerini, kızartmaları ve fast foodları reddetmek zorunda kalıyor.ve orucu her zaman titizlikle gözlemler. Natalya kendi başına haşlanmış yiyecekler veya buharda pişirilmiş yemekler pişirmeye çalışır.

Natalia Podolskaya. Rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşam

Hamile olan Natalia, yemeğe yaslanmamaya çalıştı, bu yüzden önceki şeklini hızla geri kazandı. Şarkıcı, böyle bir diyetin çocuğu olumsuz etkileyebileceğine inandığı için hamilelik sırasında kızarmış yiyecekleri de reddetti.

Yakın zamanda ikinci kez anne olan Podolskaya, emzirmeyi aktif olarak teşvik ediyor, bu da sadece fazla kalori atmasına yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda bebeğe zararlı yiyecekler içermeyen doğru besleyici diyete bağlı kalıyor.

Spor

Podolskaya spor salonundan nefret ediyor, ancak kendini fitness ile arkadaş olmaya zorladı. Tüm grup egzersizlerini, yüzme ve kuvvet egzersizlerini deneyen şarkıcı, kardiyovasküler ekipmanı tercih etti ve hatta şınav yapmayı öğrendi.

Natalia'ya göre, onun için en zor şey soyunma odasına gidip kendini değişmeye zorlamaktır ve ardından eğitim saat gibi gitmeye başlar.

Fotoğraf çekimi

Natalia Podolskaya'nın sıcak fotoğrafları, her yayından önce şarkıcı tarafından özenle seçildi.... Muhteşem bir figürün varlığına rağmen, yıldız, aşmak istemediği ilkelere sahip olduğu için tamamen çıplak davranmaz.Natalia Podolskaya. Rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşam

Natalia, bir şarkıcı olarak para kazanırken, yine de gizemli kalması gerektiğinden ve bir dergi için aniden soyunursa, şüphesiz daha fazla popülerlik kazanacağından emin, ancak şarkı söyleyerek değil, ticaret yapmayacağı vücuduyla.

Natalia'nın erkek dergileri XXL, Penguin ve Bear için koleksiyonunda birkaç samimi fotoğraf çekimi var, ancak tüm resimlerde şarkıcı iç çamaşırı veya mayo ile göründü.

Natalia Podolskaya. Rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşam

Açıkça fotoğraf çekimlerine ek olarak, Natalia tekrar tekrar 7 Days, HELLO ve Cosmopolitan yayınlarının kahramanı oldu ve ayrıca aile ve kişisel fotoğraflarını yüklediği ve hayranlarıyla iletişim kurduğu kendi Instagram sayfasına sahip.

Başarılar ve ilginç gerçekler

Natalya Podolskaya, defalarca çeşitli müzik ödülleri alan en ünlü Rus pop yıldızlarından biri olarak kabul edilir.

Natalia Podolskaya. Rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşam

3 solo albüm ve 28 güçlü single yayınlayan şarkıcının koleksiyonunda, çoğu evrensel olarak tanınan bir hit oldu:

 • Vitebsk'teki Slavianski Çarşısı ödülünün sahibi diploması;
 • uluslararası yarışmanın ödülü Universetalent Prague 2002;
 • "Star Factory" ve "Exactly" projelerinde 3.lük;
 • MTV RMA 2005 ve RU.TV ödülleri için adaylıklar;
 • heykelciği "Altın Gramofon";
 • "Yılın Şarkısı" ödülünün 5 diploması.

Natalia Podolskaya. Rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşam

İlginç Şarkıcı Gerçekleri:

 1. Natalia'nın ikiz kardeşi Julianna var. Kızlar, oldukça zor, neredeyse aşırı doğum sırasında ebeveynleri tarafından planlanan oğlu Igor yerine doğdu. Çocukluğundan beri, kız kardeşler tamamen farklı karakterlerde farklıydı ve Natalya her zaman yaratıcılığa yöneldiyse, Julianna daha fazla düşünceli ve ciddiyetle ayırt edildi.
 2. Şarkıcının ailesi bir bebek bekliyordu ve hazırlanan beşik Natalya için yeterli değildi, bu yüzden ilk başta kız gelecekteki yaşamını etkilemiş olabilecek akordeon içinde uyumaya zorlandı.
 3. Şarkıcı inanılmaz bir uykucu ama ikinci çocuğunu doğurur doğurmaz programını yeniden yapılandırmak zorunda kaldı. O zamandan beri Natalia, oğlundan biraz daha erken uyanmaya, onunla yarım saat geçirmeye ve sonra gönül rahatlığı ile uyumaya zorlandı.
 4. Çocukluk döneminde Natalia ve kız kardeşinin babaları tarafından resim yapmaları yasaklanmış, bu nedenle evden çıkan kızlar girişte dudaklarını ve saçlarını kına ile boyamaya zorlanmıştır. Bu prosedür, 16 yaşına gelene kadar devam etti ve ardından şarkıcı, babasına Eugene Onegin'den başka bir öğrenilen bölüm anlatarak, boyalı tırnaklarını saklamayı bıraktı.
 5. Vladimir Presnyakov ile resmi evlilik tescilinden önce, Natalya arkadaşları Leonid Agutin ve Angelica Varum ile eğlenceli bir çek yaptı. Çift, şarkıcıya Shoe Repair'ın yabancı yazarını okuyup okumadığını sordu (bu ifade ilk heceye vurgu yapılarak telaffuz edildi) ve olumsuz bir cevap duyduğunda Natalia'yı şirkete kabul etti.
 6. 2006 yılında, bir ehliyet alan Natalya, bir araba kazası geçirdi, burada, onun hatası nedeniyle, yaklaşmakta olan bir arabanın sürücüsü yaralandı. Kendi babası Yuri Podolsky, şarkıcıyı mahkemede savunmak için gönüllü oldu.
 7. Natalia, aile hayatının bir erkeğin ve bir kadının sürekli, ortak çalışması olduğundan emin ve ortaklardan en az biri ilişkiler üzerinde çalışmayı bırakırsa sorunlar başlar. Podolskaya'ya göre, şarkıcı, ailesinde günlük yaşamı düzenlemek ve yemek hazırlamak için tüm sorumlulukları üstlendi, kocası bulaşıkları hiç yıkamadı bile, ancak görevleri arasında elektrikçilerin ve tesisatçıların zamanında çağrılması da var.
 8. Şarkıcı, kendisinin ve kocasının, Vladimir Presnyakov'un günahkar yaşam tarzı ve ikincisinin ikinci evliliğinin çökmesine neden oldukları gerçeğinden dolayı çocukları için Tanrı'ya yalvardıklarından emin.
 9. Eurovision 2005 eleme turunda Natalya, Dima Bilan ve Anastasia Stotskaya gibi ünlü Rus pop yıldızlarını atladı.

Natalia Podolskaya. Rinoplasti öncesi ve sonrası fotoğraflar, biyografi, kişisel yaşamNatalya Podolskaya birçok prestijli ödülün sahibidir, eski bir "üretici" ve Eurovision katılımcısıdır ve sadece kariyeri ile değil, aynı zamanda plastik cerrahiye olan olumlu tutumuyla da tanınmaktadır.

Operasyonlarını gizlemeyen ve rinoplasti öncesi ve sonrası çekilen fotoğrafları hayranlarıyla mutlu bir şekilde paylaşan şarkıcı, hayattaki asıl şeyin her zaman seksi ve kendine güvenen, her arzuyu yerine getirebilecek Tanrı'ya inanmak olduğuna inanıyor.

Natalia Podolskaya hakkında video

Natalia Podolskaya "Herkesle yalnız" programında:

Makaleyi değerlendirin
Kadınlar için kozmetik ve plastik cerrahi. Görünümün düzeltilmesi. Figürü ve yüzü iyileştirmenin yolları, yöntemleri, prosedürleri
Yorum ekle

Yüz

Bacaklar

Saç