Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğraf

Gürcü genç güzel Rus şov dünyasında ünlü oldu "Dom-2" gösterisine katıldığınız için teşekkürler... Tata Blumenkrantz, skandallı televizyon projesinde görünüşte geçirdiği süre boyunca çok değişti. Kızın estetik ameliyattan önce nasıl göründüğü ve bundan sonra ne olduğu makalenin ilerleyen bölümlerinde anlatılıyor.

kısa özgeçmiş

Tata, projede Abramson soyadıyla yer aldı. Ancak bunun sadece bir takma ad olduğu biliniyor. Kızın gerçek adı Zubkhaya'dır. Evlendikten sonra kız Blumenkrantz oldu. Bu soyadı, istediği ünlüye ulaşmasına yardımcı oldu, bu yüzden boşandıktan sonra bile Abramson onu değiştirmedi.Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğraf

Tata, 1993 kışında Gürcistan'da eksiksiz bir ailede doğdu. Çocukluğu kolay geçmedi. Anne ve babanın kötü bir ilişkisi vardı. Adamın hem çocuklarına hem de karısına oldukça agresif davrandığı bilinmektedir. Ayrıca şişeyi öpmeyi severdi ve ailesine yetecek kadar yiyecek sağlamadı.

Sonuç olarak, geleceğin yıldızı "House-2" nin ebeveynleri boşandı. Tata'nın annesi Maria Tristanovna eski eşinin yanında yaşayamadı. Buna ek olarak, çocuklu bekar bir annenin Gürcistan'a yerleşip daha düzgün bir şekilde para kazanması son derece zordu.

Sonuç olarak kadın oğlunu ve kızını yanına aldı ve şansını denemek için Çin'e gitti. Asla yeniden evlenmedi. Ama ayakkabı satan kendi işini kurdu. Maria Tristanovna çok çalışmak zorunda kaldı.Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğraf

Bu nedenle, çocuklar genellikle dadı ile kalırdı. Popülerlik ona geldikten sonra, Tata gazetecilere sık sık annesinin ilgisinden ve ilgisinden yoksun olduğunu söyledi. Ancak buna rağmen, şimdi iki ünlü kadının iyi bir ilişkisi var. Yakınlarda yaşıyorlar ve annesi Tate'e torununu büyütmesi için yardım ediyor.

TV yıldızının bugün babasıyla da iletişim kurması ilginçtir. Zaman zaman ortak fotoğrafları Web'de görünür. Ancak kız, babası hakkındaki soruları cevaplamayı sevmiyor. Bugün babasıyla ilişkide her şeyin yolunda olduğunu söylüyor.

Boşanmadan sonra Tatu'yu destekledi ve şu anda yanında kalıyor, gerekirse yardım ediyor. Dizi yıldızının babası yeniden evlenir. Ayrıca eşi Nadezhda Blumenkrantz ile de iletişim kuruyor.Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğraf

Tata Çin'de okudu. İçinde Rus büyükelçiliğinde okula gitti. Kız onur derecesiyle mezun oldu. Abramson bir ekonomi üniversitesine girdikten sonra. Gürcü güzelliğinin her zaman olağanüstü entelektüel yetenekleriyle gurur duyduğu unutulmamalıdır.

Herhangi bir yerde çalışmak konusunda harikaydı. Bugün Tata aynı anda 6 dil konuşuyor. Gürcüce, İngilizce ve Rusça'nın yanı sıra Mingrelce, Çince, Fransızca'dır.

Çin'de, sadece kızın zihinsel yetenekleri değil, aynı zamanda parlak görünümü ve yaratıcı yetenekleri de not edildi. Tatu, reklamlarda çekim yapmak için bir kereden fazla çeşitli gösterilere davet edildi. Sonra popüler olmayı hayal etmeye başladı. Kız, yolculuğa skandal şovu "Dom-2" ile başlamaya karar verdi, çünkü başka yerlerde geçemedi.Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğraf

O anda, annenin ayakkabı işi giderek kârsız hale geldi, bu yüzden Abramson bir televizyon projesi aracılığıyla reklamcılık konusunda ona yardım etmeye karar verdi. Sonra sosyal ağlarda kız açıkça şunu söyledi: "PR'a gidiyorum, bekle."

Başlangıçta Tata şovda aşk inşa etmeyecekti. Ama gerçek duygular onu buldu. Bir televizyon projesinde kız aşık oldu ve Valery Blumenkrantz ile evlendi.... Burada Gürcü kadın hamile kaldı ve bir kızı, Beatrice'i doğurdu. Eşler arasındaki ilişki başlangıçta çok zordu. Şiddetle küfrettiler, ancak daha az zekice davranmadılar.

Maria Tristanovna kızına projede yardım etmeye bile geldi. Ancak bu sadece evliliğin çöküşünü hızlandırdı. Sonuç olarak, Tata ve Valera boşandı. Kız projeden ayrıldı ve eski kocası şovda yeni bir aile kurdu. Tata'nın annesinin kendisinin "Ev 2" de mutluluk bulması ilginç.Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğraf

Maria Tristanovna, İnternette kısa süre sonra tanışmaya başladıkları bir adamla tanıştı. Seçilen kişi onun için projeye gelmedi, ancak kadını onunla aradı.

Tata, hayranlarına tekrar tekrar bir ilişkide mutlu olduğunu söyledi. Monako'dan seçilmiş olanla periyodik olarak fotoğraflar yayınladı ve sevgilisi için her şeye gitmeye hazır bir milyoner olduğunu belirtti.

Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğraf
Tata Blumenkrantz eski kocası ve kızıyla birlikte

Ancak şu ana kadar, yaklaşan düğünle ilgili ifadeler dışında, kızdan başka bir tematik haber yayınlanmadı. Elinde nişan yüzüğü yok. Popüler Gürcü kadının aboneleri, Blumenkrantz'ın eski eşini hala sevdiğinden ve dönüşü için mümkün olan her şeyi yaptığından eminler.

Başarılar

Blumenkrantz daha önce finans alanında baş döndürücü bir kariyer hayal etmişti. Ama burada amacına ulaşamadı. Sonuç olarak, kız ülke çapında ünlü olmanın para kazanmanın çok daha kolay olduğunu fark etti. "Dom-2" gösterisi ona bu konuda yardımcı oldu. Bugün, Tata'nın televizyon projesinden uzun süre önce ayrılmasına rağmen birçok hayranı var.

Gürcü bir güzelin ana gelir kaynağı sosyal ağlardır.... Örneğin Instagram'da 800 binden fazla abonesi var. Bu nedenle, Tata reklamcılıktan büyük para kazanıyor. Ayrıca satışta da başarılıdır. Örneğin şık kıyafetler satıyor.Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğraf

Eski eşleriyle birlikte eşsiz bir şekerleme açmaya çalıştılar. Tata yemek yapmayı çok seviyor ve mutfak becerisini para kazanmak için kullanmayı umuyordu. Ancak ortak neden hızla yandı. Boşanma da buna katkıda bulundu. Şekerleme çok kısa bir süre çalıştı.

Tata ve Valera daha fazla birlikte nasıl çalışacakları konusunda bile anlaşamadılar. Daha sonra kız kendi başına işe girmek istedi, ancak elverişsiz epidemiyolojik durum bunu yapmasına izin vermedi. Bugün, Tata herhangi bir yeni projeye yatırım yapmamaya çalışıyor, sadece sakince zor zamanı bekleyin.Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğraf

Blumenkrantz'a (boşandıktan sonra soyadını değiştirmedi) mesleği sorulduğunda, kız her zaman öncelikle bir blogger ve model olduğunu belirtiyor. Doğru, genç anne asla podyuma çıkmadı. Ancak sık sık çeşitli fotoğraf çekimlerinde yer alıyor.

Bu yüzden, son zamanlarda, kız ünlü bir markanın şık mücevherlerini tanıtmaya bile davet edildi. Tata bu görevle mükemmel bir şekilde başa çıktı.

Yalnız Blumenkrantz, üç yaşında bir kız çocuğu yetiştiriyor. Kız, mevcut tüm kazanç fırsatlarına rağmen, tek başına başa çıkmasının kolay olmadığı gerçeğini gizlemiyor. Bu nedenle, periyodik olarak eski eşinden mali yardım istiyor.Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğraf

Doğru, artık adamın yeni karısı da hamile ve aynı anda 2 aileye bakma fırsatı yok. Akut bir mali durumda, eski karı koca kendilerini başarılı bir şekilde terfi ettiriyorlar. Periyodik olarak çeşitli şovlarda para konusunu tartışırlar.

İlginç gerçekler

Tata Blumenkrantz (plastikten önce ve sonra fotoğrafları hayranların ilgisini çekti) periyodik olarak kendisi hakkında olağandışı gerçekleri anlatıyor:

  • kızın uyruğu aynı anda iki kanla belirlenir - Yahudi ve Gürcü;
  • göz alıcı görünümüne rağmen, Abramson mükemmel bir hostes - geleneksel Gürcü hamur işlerini mükemmel bir şekilde pişiriyor ve çocukken aşçı olmayı hayal ediyordu;
  • Çin'de Tata'nın ciddi aşk hikayeleri yoktu, çünkü kız her zaman bir Asyalı ile evlenmek istemediğini belirtti (Çinli erkeklerle çok farklı bir zihniyete sahip olduğundan emin);
  • "Ev-2" nin yıldızı gelecekte pek çok çocuğun annesi olmayı hayal eder, ancak kız buna yalnızca kendine güveneceği bir erkekle tam teşekküllü bir ailede hazırdır (genç bir anne bunu yanında görmezken);
  • Tata, ailesiyle birlikte Avrupa'ya taşınmayı umuyor, Moskova'yı sadece mükemmel kazanç için görüyor, çocuklarla sakin bir yaşam için değil.

Plastikten önce görünüm

Tata Blumenkrantz plastik cerrahi öncesi ve sonrası tamamen farklı görünüyor... Kız, doğal doğal görünümü ile skandallı televizyon projesine geldi. O zaman çok tatlı ve çekici görünüyordu. Tata, parlak bir görünümün Gürcü ve Yahudi kanının karışımının sonucu olduğunu söylemekten hoşlanıyor.Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğraf

Doğru, gazeteciler kıza ve annesine Yahudi kökeninin nereden geldiğiyle ilgili sorular sorduğunda, kadınlar cevap veremedi. Ancak Gürcü kökleri kesinlikle dikkat çekicidir. Başlangıçta Abramson projeye doğal bir burun ile geldi. Kız için oldukça iri ve olağanüstüydü.

Aynı zamanda yüzünü de bozmadı. Yıldız, 16 yaşından itibaren burnunu düzeltmeyi hayal etmeye başladığını ve onu daha minyatür hale getirdiğini itiraf etti. Fakat uzun bir süre böyle bir fırsatı yoktu ve korku karıştı. Sonuç olarak, bir TV projesi ona bir şans verdi. Dizinin yıldızı, minyatür bir burnun kadınlık belirtisi olduğundan emin.

Tata parametreleri tablonun incelenmesine yardımcı olacaktır:

SeçeneklerKarakteristik
Büyüme169 santimetre
Ağırlık58 kilo
Meme büyüklüğüdoğal ikinci

Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğrafİlginç bir şekilde, Tata'nın kendisi kendi parametrelerini süslemeyi seviyor. Örneğin, röportajlarda genellikle boyunun 175 cm ("neredeyse model") olduğunu belirtiyor. Gerçekte kızın biraz daha kısa olduğu ortaya çıktı. Böyle bir tutarsızlığa dikkat çekmek kolay değil, çünkü eski Abramson yüksek topuklu ayakkabı sever.

Blumenkrantz'ın doğal saç rengi koyu sarıdır. Ama TV şovunda sarışın geldi. Bu formda kız birkaç yıl geçirdi. Tate'in sarı saçları çok güzel görünüyordu.

Aboneler bazen ünlülere yazsalar da, doğal olmayan sarışın tellerin Gürcü burnunu daha da belirgin hale getirdiği yorumları. Kız başarılı bir şekilde güldü, ama o zaman bile her ay rinoplasti yapma arzusunu güçlendirdiğini anladı.

Tata da sarı saçlı evlendi. Ondan sonra dramatik bir şekilde değişti ve esmer oldu. Bu tür değişiklikler, kızın daha parlak, daha ilginç ve bireysel görünmesine izin verdi. Şimdi genç anne saç deneylerine devam edeceğini söylüyor.Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğraf

Belki bir süre parlak kırmızı olur ya da mavimsi siyah bir saç rengi seçer. Tata, genç yaşta, mükemmel seçeneği seçmek için her kızın görünüşüyle ​​sonsuza dek denemesi gerektiğinden emin.

Abramson, yapılan tüm operasyonlardan önce kendi görüşündeki eksiklikleri makyajla maskelemişti. Bu nedenle çok parlak bir şekilde boyadı. Kız, şekillendirme yardımı ile burnunu küçültmeye çalıştı. Doğru, çok başarılı olmadı ve sonuç taraftarların alay konusu oldu.

Tata figürüne gelince, bu alanda hiç problem yaşamadı. Kız her zaman kendini iyi durumda tutmayı başardı. Blumenkrantz sadece hamilelik sırasında şişmanladı.

Ancak Betty'nin doğumundan sonra, Gürcü güzelliği hızla iyileşti ve orijinal ağırlığına geri döndü. Tata tüm estetik ameliyatlardan önce zayıftı ve bugün aynı kaldı.

Estetik Cerrahi

Tata Blumenkrantz, plastik konusunda tarafsız olduğunu söylüyor. Kız, kendi görünüşünü bu şekilde değiştirmeye karar vereni asla kınamaz, ancak cerrahi müdahalelerin ateşli bir hayranı da değildir. Genel olarak, Tata'yı plastikten önce ve sonra sevdim.Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğraf

Ancak dizinin yıldızı emin: Mevcut eksiklikleri düzeltme fırsatı varsa kesinlikle kullanılmalı. Bu nedenle, yeni katılımcıdan rinoplasti yaptırması istendiğinde, Blumenkrantz hemen kabul etti.

Sonuç olarak, uzmanlar Tata'nın burnunu önemli ölçüde azalttı.... Daha da kısaldı, küçüldü. Ek olarak, plastik cerrah ucu keskinleştirdi. Kız, operasyonun sonucunu gerçekten çok beğendi.Bir defasında Blumenkrantz gazetecilere, estetik ameliyattan sonra kendini çok daha güvenli ve rahat hissetmeye başladığını söyledi.

Şimdi kız aynada mutlu bir şekilde kendine bakıyor ve hiçbir şeyden utanmıyor. Son olarak, Tata makyajsız çıkmasına izin veriyor. Hatta sabahları sosyal ağlar için hikayeler yazıyor ve kızları doğal olmaktan korkmamaya teşvik ediyor.Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğraf

Ancak rinoplasti, kızın karar verdiği tek değişiklik değil. Ayrıca dudakların şeklini de yeniden boyutlandırdı. Doğası gereği, Blumenkrantz'ın yüzünün bu kısmı zaten dolgun ve olağanüstü idi. Ancak kız onu daha da etkili hale getirmek istedi. Toplamda iki prosedür gerçekleştirildi.

İlkinden sonra, Tata dudaklarının büyüklüğünden memnun değildi ve dudaklarını daha da büyütmesini istedi. Şimdi TV şovunun skandal yıldızı, en sevdiği güzellik uzmanını düzenli olarak ziyaret ediyor ve dudakların boyutunu ve durumunu izliyor. Gerekirse, kız devam etmeyi ve daha da artırmayı planlıyor.

Hayranlar, Gürcü güzellik sorularını göğüs büyütme hakkında defalarca sordular. Kızın vücudunun bu bölümünü de düzelttiğine dair bir varsayım var. Ancak Tata defalarca açıkladı: göğüslerini büyütmedi ve hiçbir şekilde değişmedi.Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğraf

Sadece kız kilo verdi ve daha ince vücudun arka planına karşı, özellikle ikinci boyutun doğal büstü öne çıkmaya başladı. Ayrıca Blumenkrantz, giyim ve özel makyajla onurunu vurgulamayı öğrendi. Örneğin açık yaka ile fondöten ve şekillendirme ürünleriyle göğüsleri vurgular.

Çok sayıda söylentiye rağmen, eski TV yıldızı vücudun başka hiçbir bölümünü düzeltmedi. Diğer tüm görsel değişiklikleri, doğru makyajla, profesyonel bir güzellik uzmanının yardımıyla ve diğer bazı numaralarla başardı. Örneğin, kendi fotoğraf çekimleri için Tata, ideal pozu ve "çalışma tarafını" bulmayı başardı.

Plastikten sonra görünüm

Tata Blumenkrantz, plastik cerrahi öncesi ve sonrası çekici bir görünüme sahiptir. Bugün kızın siyah saçları var. Kendisi için "bitter çikolata" rengini seçti. Tüm cerrahi değişikliklerden sonra ortaya çıkan yeni saç rengi Tate ile çok yakışıyor.Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğraf

Hayranlar, onunla daha sofistike ve zarif göründüğünü not ediyor. Blumenkrantz saçına çok dikkatli bakıyor. Düzenli olarak güzellik salonlarını ziyaret eder, renklendirmeyi tekrarlar, nemlendirme ve besleyici prosedürler yapar.

Bugün, Tata'nın hayalini kurduğu mükemmel düz ve minyon bir burnu, dolgun dudakları var.

Son zamanlarda aboneler, daha önce açıkça fark edilen şaşılığın ortadan kalktığını fark etmeye başladı. İlk başta "House-2" nin yıldızının bu alanda cerrahi olarak bir şeyi düzelttiğine dair öneriler geldi. Ancak her şeyin çok daha basit olduğu ortaya çıktı - kız sadece lensleri daha iyi olanlarla değiştirdi ve doğru şekilde takmayı öğrendi.

Tüm estetik ameliyatlardan sonra Blumenkrantz'ın tarzı bile değişti. Örneğin, tamamen farklı şekilde resim yapmaya başladı. Kız, şimdi popüler olduğu gibi kaşlarını düzelterek daha geniş hale getirdi. Ayrıca düzenli olarak kirpikleri uzatmaya ve en canlı göz makyajını yapmaya başladı.Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğraf

Şimdi Tatu'ya gerçek bir oryantal güzellik denebilir. Bakışları daha etkileyici, güçlü ve parlak hale geldi. Kız, genişlemiş dudaklarını parlak rujla vurgulamayı sever. Örneğin kırmızı veya bordo. Kıyafetleri daha açıklayıcı hale geldi. Dar mini elbiseler, deri pantolonlar, taytlar, açık üstler vardı.

TV şovunun yıldızı, bu tür değişikliklerin artan özgüvene bağlı olduğunu açıklıyor. Artık kız, mükemmel göründüğü için istediği kıyafete cesurca izin veriyor.

Güzellik sırları

Tata Blumenkrantz (plastikten önce ve sonra fotoğrafları internette bulunabilir) figürüyle neredeyse hiç problem yaşamadı. Yukarıda belirtildiği gibi, kız sadece hamilelik sırasında belirgin şekilde şişmanladı.

15 kg'dan fazla kazandı. Tatu'nun kendisi hiç rahatsız olmadı.İstediği her şeyi cesurca yedi ve doğum yaptıktan sonra kilo vereceğinden emindi. Ve böylece oldu. Blumenkrantz çok hızlı bir şekilde şekillendi.Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğraf

Bunu yapmak için:

  1. Önce doğru menüyü yaptım, içindeki tatlıları ve hamur işlerini en aza indirdim. Kızın diyeti, haşlanmış ve haşlanmış sebzeler, az miktarda tahıl, çok sayıda balık ve beyaz ete dayanıyordu. Tata asla aç kalmadı, ancak diyetin kalori içeriğini azaltmak ve içindeki zararlı maddeleri çıkarmak, hızla kilo vermeye başlamasına yardımcı oldu.
  2. Doktorlar izin verdiğinde, genç anne hemen aktif olarak fiziksel egzersizler yapmaya başladı. Örneğin spor salonuna gitmeye veya yüzmeye başladı. Tata'nın evin dışında aktif olarak egzersiz yapma fırsatı yoksa, kendi dairesinde bir spor salonu düzenler. Bunun için kız her zaman stokta gerekli aksesuarlara sahiptir. Örneğin, küçük dambıllar ve egzersiz yapmak için elastik bir bant.
  3. İlk fazla kilo gitmeye başladığında, Blumenkrantz güzellik salonlarını da birbirine bağladı. Zayıflayan vücut sargılarına gitmeye başladı, kendisi için etkili bir selülit masajı seçti ve düzenli olarak sedir ağacından bir fıçıda yıkandı. Kız bugün de bu öz bakımına devam ediyor.

Tata Blumenkrantlar plastik cerrahi öncesi ve sonrası, kilo kaybı. Bir fotoğrafTata, bir süredir özel diyet hapları bile aldığı gerçeğini gizlemiyor. Kız gerçekten daha hızlı kilo vermek ve kamusal hayata dönmek istedi. Ancak o sırada Blumenkrantz, bu tür fonların tehlikeleri ve kadın sağlığı üzerindeki olumsuz etkileri hakkında ayrıntılı bir makaleyle karşılaştı. Sonra genç anne ilacı acımadan attı ve kendi başına baş etmeye başladı.

Güzellik salonları da Tata'nın hayatında önemli bir rol oynar.... Instagram'daki popülaritesi nedeniyle, bir kız çoğunu ücretsiz olarak ziyaret edebilir. Salonlarda "Ev-2" nin yıldızı yüz ve vücut için karmaşık tedavileri seçmeyi seviyor. Mutlaka - nemlendirici.

Plastikten önce ve sonra Tatu Blumenkrantz'a güzel, muhteşem bir kız denilebilir. Şimdiki gibi görünmek için genç annenin çok çalışması gerekiyordu. Moskova'daki plastik ameliyatlar ve en iyi güzellik salonları da faaliyete geçti.

Tata Blumenkrantz hakkında video

"Aslında" programında Tata Blumenkrantz:

Makaleyi değerlendirin
Kadınlar için kozmetik ve plastik cerrahi. Görünümün düzeltilmesi. Figürü ve yüzü iyileştirmenin yolları, yöntemleri, prosedürleri
Yorum ekle

Yüz

Bacaklar

Saç